Antalya Patent 25 Ocak 2019
Antalya Patent

Antalya patent hizmetlerimiz ile ürünlerini veya hizmetlerini kendileri adına tescil ettirmek isteyen kişilere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bilindiği gibi patent hizmetleri özellikle emek hırsızlığını engellemek ve aynı zamanda insanların kendi üretimlerini veya fikirlerini başka kişilere haksız olarak kaptırmalarını engelleme açısından son derece önemlidir. Bu sebeple bu alanda alınması gereken tedbirler hakkında her zaman bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Bu konu hakkında bizden destek almak isten kişiler kısa zaman içinde tamamlanan işlemler ile kendilerine ait bir ürün, slogan, logo veya hizmete sahip olabildikleri gibi aynı zamanda başka kişilerin bu fikirleri izinsiz kullanmalarının da önüne geçebilmektedirler.

Firmamız da sadece ürün veya hizmetlerin patenti değil aynı zamanda marka araştırma, marka izleme, marka yenileme, slogan tescili, tanınmış marka müracaatı veya marka derleme gibi hizmetler de verilebilmektedir. Örneğin bir kişi kendisi bulduğu bir logo, isim veya sloganın daha önce başka biri tarafından kullanıldığını veya patenti olup olmadığını mutlaka bilmelidir. Aksi takdirde yapacağı patent başvurusu olumsuz karşılanacaktır. İşte bu durum da devreye giren Antalya patent hizmetleri kısa zaman içinde insanlara gerekli bilgileri vermekte ve patent başvurularına engel olup olmadığını öğrenebilmektedir. Kendilerine ait olan bir markanın tüm kullanım haklarına kendilerinde saklı tutmak ve başka kişilerin bu marka hakkında ki tüm hususları izinsiz kullanmalarını engellemek için mutlaka marka tescili yaptırmalıdır.

Patent İşlemlerinde Güvenilir Adres

Aksi takdir de başka kişiler markanın bilgilerini kullandıklarında kanuni olarak bir hak iddia edememektedirler. Bu sebeple ilerleyen zamanlarda bir hak kaybı veya benzeri sorun yaşamak istemeyen kişiler mutlaka marka tescili hizmetlerini kullanmalıdırlar. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ikamet eden ve aynı zamanda ticari faaliyetler gösteren herkes bu başvuru da bulunabilmektedir. Başvurular da dilekçe, vekâletname, kimlik fotokopisi, kimlik no ve varsa firma logosu yer almalıdır. Bu aşamadan sonra yapılacak olan incelemeler sonucunda herhangi bir engel olmadığı takdirde marka tescil işlemleri kısa süre içinde tamamlanabilmektedir. Bu konuda sorun yaşamak istemeyen herkesi en kısa zaman içinde Antalya patent hizmetlerimizden faydalanmaya bekliyoruz.