Marka Tescil Antalya 25 Ocak 2019
Marka Tescil Antalya

Marka, bir şirket veya kurumu diğer markalardan ayıran en önemli unsurdur. Bir kurumun veya firmanın diğer firmalardan ayırt edilmesini sağlayan marka için ise patent şirketlerine başvuru yapılmaktadır. Birçok firma için oldukça önemli olan marka tescili için başvuracağınız patent şirketleri tescil işlemlerini belirli bir sürede tamamlamaktadır. Antalya marka tescil şirketi olarak biz, markasını ayırt etmek isteyen herkese tescil imkânı tanımaktayız. Markanızın özel ve ayırt edici bir özelliğe sahip olması için şirketimize yapacağınız başvurunun ardından kısa bir süre içerisinde tescil yapmaktayız. Markanızın şirketimiz tarafından tescil edilmesi için yalnızca şirketimize gerekli evrakları getirmeniz yeterlidir. Marka tescil şirketimizin iletişim numarası aracılığıyla irtibata geçerek işlemleri başlatabilirsiniz.

Antalya Marka Tescil Başvurusu 

Marka, bir firmanın kendini ayırt etmesi için oldukça önemlidir. Firma için oluşturulan bu markalar, şirketler tarafından kayda geçirilmektedir. Patent şirketleri tarafından verilen marka tescili için ise iletişime geçmeniz yeterlidir. Antalya marka tescil şirketi olarak biz sizin firmanız için tescil yapmaktayız. Marka tescili için yapmanız gereken ise firmamızla iletişime geçmektir. Firmamızla iletişime geçtikten sonra sizlere gerekli tüm bilgiler aktarılmaktadır. Başvuru işlemlerinde ise sizden evraklar istemekteyiz. Bu evraklar, kimlik fotokopisi, marka logosu, vekaletname belgeleridir. Evrakları şirketimize getirdikten sonra ise marka tescil işlemleri başlatılmaktadır. Markanızı güvenilir bir şirket aracılığıyla tescil ettirmek için firmamızla biran önce iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.


Antalya Marka Tescil Hizmetlerimiz 

Marka tescili, bir firmanın ön plana çıkması için yapılması gereken bir işlemdir. Marka tescil şirketleri aracılığıyla yapılan bu işlem firmayı piyasada bir adım öne atmaktadır. Marka tescili için yapmanız gereken ise bir şirkete başvuru yapmaktır. Antalya marka tescil firması olarak bizde bu hizmeti vermekte ve gerekli evraklar ile işlemlere başlamaktayız. Markanızın özelliğini artıracak bu işlemde başvurunuzun ardından direk olarak çalışmalara başlamaktayız. Ardından başvurunun şekli ve şartlarının yerine getirilip, getirilmediği kontrol edilmektedir. İşlem sırasında tüm kontrol ve incelemelerin ardından başvuru yapan kişiye bir resmi yazı ile bildiri yapılmaktadır. Marka tescil işini doğru bir şekilde aşama aşama yerine getiren şirketimizden hizmet almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.