Marka Tescili ve Tescil Sonrası Hizmetler

Marka bir firmanın veya üretim yapan bir şirketin kimliği niteliğine haizdir. O kadar ki söz konusu bu kimlik sayesinde gerek yurt içi gerekse de beynelminel arenada tanınır. Pek tabi bu kimliği izinsiz bir şekilde veya benzeri şekilde veyahut aynısı şeklinde kullanan bütün girişimlerin belirli bir cezai sorumlulukları ve bununla beraber de müeyyideleri mevcuttur. Dolayısıyla mevzu bahis olan bu marka şirketin veya firmanın kendisi ile sıkı sıkıya bağlı olan bir haktır. Biz de bu konuda size gerekli korumanın nasıl sağlanacağı ile ilgili ve marka tescil ve tescil sonrası hizmetler ile ilgili olarak gerekli olan bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Hizmetlerimiz

Aslında bir danışmanlık hizmeti veren firma olarak bütün tescil işlemlerinizde ve marka oluşturma aşamalarınızda yanınızda olmaya çalışıyoruz. Özellikle de günümüzün piyasa koşullarında ayakta kalıp isminizi dolayısıyla da markanızı yükseltmek istiyorsanız gerekli olan danışmanlık hizmetini uzman birimlerden almanız gerekiyor. Sunduğumuz hizmet de tam olarak bu noktayı hedef alan bir hizmettir.

Tescil İşlemleri

Markanın oluşturulmasından sonra bu markanın tescil edilmesi çok büyük bir öneme sahiptir. Çünkü söz konusu bu marka sayesinde özel alanınızda değil bütün ülke çapında korunabilen bir hakka sahip olursunuz.

Yine sağladığı artılar arasında;

  • Kendi isminiz ile tanınmanızı sağlar,
  • 10 yıllık bir koruma sağlar,
  • Aksi teşebbüslerin cezalandırılmasını sağlar,
  • Çeşitli tazminatlara hak kazanmanızı sağlar. Daha sayılabilecek olan birçok yararı olan bu tescil işlemlerini hemen yapmak için ve şartlara uygun olarak yapmak için firmamızın danışmanlık hizmetini tercih edebilirsiniz.

Hukuki Koruma

Herhangi bir işi veya adı tescil etmek onu koruma altına almak anlamına gelir. Ve söz konusu bu koruma da insan eli ile yapılabilecek en üstün koruma olan hukuki korumadır. Bu sayede söz konusu olan hakkınız gerekli olan yönetmelikler ve kanunlar ile koruma altına alınır. İşte söz konusu olan bu tescil işlemi de aynı şekilde markanızın adını koruma altına alır.

Hak İhlallerinden Haberiniz Olsun

Firma olarak hizmetini sunduğumuz bu danışmanlık hizmeti sayesinde hak ihlallerinin hepsini anında size bildiriyor ve bu konuda bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Bu da hakkınızı takip etmenize yardımcı oluyor. Bütün bu marka tescil ve tescil sonrası hizmetler konusunda firmamızın sunduğu hizmetleri takip edebilirsiniz.