Pamar Danışmanlık

Pamar Danışmanlık

1996 yılında kurumsal faaliyetlerine başlayan Pamar Danışmanlık, günümüze dek müşterilerinin daha kolay rekabet edebilmesi için çözüm ortağı olarak yanında yer almaktadır.

Günümüz dünyasında global piyasalarda artan rekabet koşulları firmaların rakipleri arasında bir fark yaratmasını gerektirmektedir. Bu farkın oluşturulması için öncelikli olarak firmaların müşteri odaklı, ürün ve hizmette kaliteye önem veren sürekli olarak kendini iyileştirmeyi hedef almış adımlar atması gerekmektedir.

Türkiye genelinde şubeleriyle yurt içinde; Almanya Münih ’de bulunan şubesiyle de yurt dışında etkin bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pamar, yasal gelişmeleri, yurtiçi ve yurtdışındaki sektörel bazdaki standart ve uygulamaları takip ederek kendini sürekli yenilemekte ve müşterilerine bilgi akışı konusunda önderlik etmektedir.

Farklı sektörlere vermiş olduğu çeşitli danışmanlık hizmetleriyle edinmiş olduğu tecrübelerle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hızlı çözüm üreterek yanınızda olmaya devam etmektedir.